nowy sącz noclegi

Gdzie zatrzymać się będąc w Nowym Sączu?

Nowy Sącz jest jednym z najstarszych ośrodków miejskich w Małopolsce. Położenie w malowniczej okolicy - nad Dunajcem, u stóp Beskidu Sądeckiego i Wyspowego - powoduje, że każdego roku jest on odwiedzane przez tysiące turystów. Przyciągają ich też liczne zabytki i wspaniałe ekspozycje muzealne. Jest to również znakomity punkt wypadowy dla osób, które chcą zwiedzić położone w pobliżu urokliwe miejscowości lub ruszyć na górskie szlaki.

Czytaj więcej

Pompa ciepła Kielce

Jak działa pompa ciepła? Czy warto w nią zainwestować?

Ogrzewanie gazowe, elektryczne czy za pomocą węgla drożeje z roku na rok. Nic dziwnego więc, że coraz więcej osób szuka przystępnej cenowo alternatywy dla tradycyjnych źródeł ciepła. Wybór pada często na pompę ciepła jako tani w eksploatacji, a jednocześnie ekologiczny system grzewczy. Czym w ogóle jest pompa ciepła, na jakiej zasadzie działa i czy rzeczywiście warto w nią zainwestować?

Czytaj więcej

psychoterapeuta Łódź centrum

Najczęstsze problemy w związku - Jak sobie z nimi poradzić?

W życiu każdej pary zdarzają się kryzysy, gorsze momenty wywołujące wiele napięć. Problemy dotykają nie tylko związki o długim stażu, dotyczą także tych początkujących. Często partnerzy nie potrafią sobie z nimi poradzić, a trudności się nawarstwiają. Warto poznać najczęstsze problemy, z którymi zmagają się pary i nauczyć się je rozwiązywać, by nie przyczyniły się do rozpadu relacji.

Czytaj więcej

Renowacja mebli tapicerowanych

Sposób na stare meble, czyli tapicerowanie sofy lub fotela

Urządzanie domu czy mieszkania może być niesamowicie przyjemnym, choć zarazem dużym wyzwaniem. Wiele zależy od tego, jakie środki finansowe mamy do dyspozycji, by zakupić wymarzone meble oraz dodatki, komponujące się harmonijnie z wystrojem wnętrz. Coraz większą popularnością cieszy się również odnawianie leciwych mebli. Tego rodzaju renowacja pozwala nie tylko zaoszczędzić nieco pieniędzy, ale również sprawia, że pomieszczenia zyskują wyjątkowy charakter. Moda na styl retro trwa, przekonaj się więc, czy renowacja mebli tapicerowanych nie będzie idealnym rozwiązaniem również i dla twojego salonu.

Czytaj więcej