Wszystko o oknach

Nieprzypadkowo miejsca przyjazne i otwarte na nowe doznania określa się mianem "okno na świat". Poetycka nazwa równie dobrze może mieć zastosowanie w naszych domach. I tam, okno może pełnić różne role. Warto zastanowić się nad urządzeniem tak potrzebnego elementu wyposażenia mieszkania. Dobrze dobrane, wykonane i wreszcie zaaranżowane spełnią kryteria najważniejszego miejsca w pokoju.

Kontynuuj czytanie

Żylaki - bolesny i wstydliwy problem

Prawidłowy przepływ krwi w organizmie człowieka jest jedną z najważniejszych czynności życiowych. Prace na wysokościach, niehigieniczny tryb życia, kiepska dieta i brak ruchu mogą spowodować, że przepływ krwi zostaje zaburzony. W ten sposób mogą powstawać na nogach uporczywe i niekiedy bolesne żylaki.

Kontynuuj czytanie

Para podczas terapii u psycholog Beaty Załuckiej-Gosk

Terapia dla par - czy warto?

Co zrobić, kiedy po raz pierwszy w naszych głowach pojawia się myśl, że miejsce, w jakim jest nasz związek nie jest tym, co nas zadowala? Nie czekać, tylko skorzystać z pomocy psychologa. Niestety u zdecydowanej większości z nas czas od zrodzenia się tej myśli w głowie, do rzeczywistego kontaktu z terapeutą jest bardzo długi.

Kontynuuj czytanie

Impreza z gadżetami od firmy artskam.pl

Dekoracje i gadżety idealne na każdą imprezę okolicznościową

Imprezy okolicznościowe, to świetny sposób by uczcić ważne wydarzenia, które nierzadko występują w życiu codziennym każdego z nas. Urodziny, imieniny, wesela, komunie, chrzty, baby shower, wieczory kawalerskie i panieńskie, rocznice ślubu, to chwile w życiu, które warto celebrować. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się świętować w domowym zaciszu, w małym gronie bliskich nam osób, czy wynajmiemy w tym celu salę, restauracje lub inne przeznaczone do organizacji eventów miejsce, a co za tym idzie zaprosimy niezliczoną liczbę krewnych i znajomych, istotne jest by dobrze się przygotować. Akcesoria, gadżety, medale i puchary, które znaleźć możemy w ofercie firmy artskam.pl z pewnością uświetnią każdą imprezę.

Kontynuuj czytanie

Krasnale w ogrodzie zadbanym dzięki glebogryzarce BMK

Do czego służy glebogryzarka?

Rolnicy wiedzą, do czego służy glebogryzarka i o tym także powinni wiedzieć ogrodnicy. To urządzenie jest bardzo pomocne w spulchnianiu ziemi w ogrodzie. Dzięki niemu przygotujemy w łatwy i szybki sposób ziemię pod siew i rozsady.

Kontynuuj czytanie