Skip to main content

Powiększanie biustu - poznaj dostępne metody

Jędrny biust o odpowiednich rozmiarach to marzenie wielu kobiet. Niestety, bardzo często okazuje się, że rzeczywistość nie jest zgodna z wyobrażeniami. Dodatkowo upływający czas nie sprzyja zachowaniu pożądanego wyglądu i walorów, o których marzymy. Na szczęście tego typu problemom potrafi dziś zaradzić chirurgia estetyczna, oferując szereg zabiegów, umożliwiających np. powiększenie biustu kobietom, które borykają się z problemem zbyt małych lub asymetrycznych piersi.

Dlaczego kobiety decydują się na powiększenie biustu?

Na powiększenie biustu decyduje się coraz więcej kobiet. Z pewnością dzieje się tak dlatego, że zabieg ten przestał być tematem, o którym nie mówi się głośno. Wprost przeciwnie, coraz więcej osób przyznaje się do tego rodzaju ingerencji chirurgicznej w zewnętrzny wygląd. Wiele kobiet podejmuje taką decyzję, by stać się bardziej atrakcyjnymi dla płci przeciwnej. Zazwyczaj jednak kluczową rolę odgrywa własne samopoczucie i samoocena, związana z wyglądem zewnętrznym. Osoby, które zdecydują się na powiększenie biustu, mogą zrobić to poprzez wykorzystanie implantów lub też dzięki bezoperacyjnym metodom powiększania piersi. O każdej z nich przeczytać można w artykule https://derm-estetyka.pl/powiekszanie-biustu.html/, poruszającym temat implantów oraz powiększania piersi własnym tłuszczem.

Czy powiększanie biustu jest dobrym rozwiązaniem?

W społeczeństwie coraz częściej ma miejsce dyskusja, związana z zasadnością podejmowania tego typu decyzji. Wiele osób krytykuje bowiem wprowadzanie zmian w wyglądzie pod presją dążenia do idealnych proporcji ciała zwłaszcza wówczas, gdy ma to na celu wyłącznie zaimponowanie płci przeciwnej. W rzeczywistości jednak z możliwości medycyny estetycznej korzystają również kobiety, które zmagają się np. z problemem asymetrycznych piersi. Tego rodzaju sytuacja powoduje dyskomfort i obniża jakość codziennego funkcjonowania. Odpowiednio dobrane implanty likwidują również inne problemy, o czym posłuchać można w filmiku https://www.youtube.com/watch?v=A8ruh0dDbXs znajdującym się na kanale Gabinetu Medycyny Estetycznej Derm Estetyka w Gdyni. 

Czy istnieją bezoperacyjne metody powiększenia biustu?

Warto pamiętać również, że powiększanie biustu nie zawsze musi wiązać się z poważną ingerencją chirurgiczną. Istnieją bowiem bezoperacyjne metody, które przynoszą podobne skutki, choć są znacznie zdrowsze dla organizmu kobiety. To np. powiększanie biustu z wykorzystaniem tłuszczu, pobieranego z innych partii ciała. Metoda ta, choć skuteczna, posiada pewne ograniczenia. Może być ona zastosowana wyłącznie u kobiet, posiadających nadmiar tkanki tłuszczowej w innych obszarach ciała, jak np. brzuch czy pośladki. Tego rodzaju zabieg pozwala również powiększyć biust wyłącznie o jeden rozmiar. Dzięki temu jednak piersi wyglądają bardzo naturalnie, co docenia wiele kobiet, wybierając tę metodę na zmianę swojego wyglądu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Marzą mi się takie schody z marmuru 😍 Ślicznie wyglądają i kojarzą ...
Jestem w szoku jak ostatnio klimatyzacja robi się coraz bardziej ...
Windy na pierwszym zdjęciu wyglądają przerażająco... W życiu nikt by ...
Paulina 1 miesięcy temu Kominki portalowe
Marzy mi się kominek w domu... Te kominki portalowe, o ...
Ciekawą biżuterię można znaleźć u jubilera Łodzińscy, w tym właśnie ...