Skip to main content

Sprzęt medyczny online - podpowiadamy, który sklep wybrać!

Sprzęt medyczny jest niezbędny w funkcjonowaniu wielu osób, które przewlekle chorują lub ucierpiały w inny sposób. Często taki sprzęt jest jedynym rozwiązaniem, aby ktoś mógł normalnie funkcjonować. Z tego właśnie powodu, sprzęt medyczny musi być bezpieczny i niezawodny. Z tego względu, tak ważne jest wyposażenie w odpowiedni sprzęt medyczny, rehabilitacyjny czy ortopedyczny u sprawdzonych sprzedawców. Firma Patronus oferuje swoim klientom szeroki wybór sprzętu medycznego najwyższej jakości, spełniający wszystkie wymagania bezpieczeństwa. W tym artykule przybliżymy ofertę polecanego sklepu medycznego Patronus-med.

Sprzęt medyczny online

Oferta sklepu i wypożyczalni medycznej Patronus 

Patronus to internetowy sklep medyczny zajmujący się sprzedażą profesjonalnego sprzętu medycznego. Produkty, jakimi dysponuje Patronus to najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny. Bardzo szeroka oferta produktów, zapewnia klientom ogromny wachlarz możliwości zakupów, tak aby każdy mógł dopasować dany sprzęt do swoich indywidualnych wymagań. Cały czas do sklepu trafiają najnowsze rozwiązania, które ułatwiają życie pacjentom. Dodatkowo sklep Patronus-med rozpatruje także wnioski NFZ i zaopatruje zarówno klientów indywidualnych, jak i placówki medyczne. Wśród najczęściej kupowanych produktów w sklepie medycznym są przenośne i stacjonarne koncentratory tlenu, aparaty CPAP, pulsometry, wózki inwalidzkie, ortezy, stabilizatory, poduszki ortopedyczne, krzesła toaletowe i wiele innych. Wszystkie oferowanie produkty pochodzą od sprawdzonych, czołowych producentów i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty. Poniżej przedstawiamy listę najczęściej kupowanych produktów w sklepie medycznym Patronus: 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Patronus działa także jako wypożyczalnia sprzętu medycznego. Oznacza to, że można z łatwością wypożyczać najwyższej jakości sprzęt medyczny na dany okres czasu. Oprócz tego firma realizuje także takie usługi, jak dowóz i montaż sprzętu medycznego w wybranym przez klienta miejscu. Patronus-med zajmuje się także serwisowaniem sprzętu medycznego w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma zapewnia swoim klientom profesjonalny serwis, podczas którego sprzęt przechodzi kompleksowy przegląd, a w razie potrzeby jest on naprawiany. Dodatkowo, klient może liczyć na transport sprzętu medycznego oraz przeszkolenie z zakresu jego użytkowania. 

Informacja o infolinii i sklepach stacjonarnych

Sklep Patronus posiada także sklepy stacjonarne, które położone są na terenie województwa śląskiego. Znajdują się one w Lipowej, Buczkowicach oraz Bystrej. Dokładne dane adresowe i kontaktowe do tych placówek znajdują się na stronie internetowej sklepu. W razie jakichkolwiek pytań można się także skontaktować z całodobową infolinią pod numerem: 795 078 048.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Bardzo dziękuję za ten artykuł! Szukam firmy, która profesjonalnie zamontuje klimatyzację ...
Kornelia 7 dni temu top 10
Wow, co za zestawienie! Mieszkam w Krakowie od jakiegoś czasu ...
Wojciech 1 miesięcy temu Czy koncentratory tlenu są bezpieczne?
Chyba każde urządzenie stosowane niezgodnie z jego przeznaczeniem może być ...
Myślę, że warto korzystać ze stacji kontroli pojazdów nawet dla ...
Trzeba zwracać uwagę na odpowiednią pielęgnację po zabiegu, zwłaszcza w ...