Skip to main content

Elektronarzędzia niezbędne w Twojej firmie

Każda praca wymaga odpowiedniego przygotowania i oprzyrządowania. Nie inaczej dzieje się w branży budowlanej, elektrycznej czy metalowej, gdzie odpowiednio dobrane narzędzia stanowią połowę sukcesu. Współczesny rynek przepełniony jest najróżniejszymi firmami zajmującymi się produkcją narzędzi i elektronarzędzi różnego przeznaczenia ale i różnej jakości. A przecież słaby sprzęt jedynie wydłuży nasza prace i wystawi nasze nerwy na próbę. Decydując się na zakup narzędzi i elektronarzędzi warto postawić na firmy z wieloletnim doświadczeniem, cieszące się ogromnym zaufaniem klientów. Takie egzemplarze oferuje firma Aku Tools, która stawia jedynie na najwyższa jakość usług.

Narzędzia i elektronarzędzia Milwaukee

Jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją narzędzi i elektronarzędzi już od 1924 roku jest amerykańskie Milwaukee. Głównym celem tego przodującego na rynku producenta jest produkcja jedynie profesjonalnych narzędzi najwyższej jakości, trwałości oraz niezawodności dlatego też stale powiększa swoją ofertę o coraz nowsze i bardziej zaawansowane technologicznie produkty. Elektronarzędzia Milwaukee to między innymi: przepychacze, akumulatory, klucze udarowe, latarki akumulatorowe, sprężarki i wiele innych nowoczesnych narzędzi. 

Aku Tools jako jedna z niewielu firm w Polsce może poszczycić się sprawowaniem funkcji oficjalnego dystrybutora produktów Milwaukee, dzięki czemu w swoim asortymencie posiada najnowsze propozycje przygotowane przez producenta w 2020 i 2021 roku. Przedstawiciele handlowi Aku Tools nie tylko pomogą klientowi wybrać najlepszy sprzęt z ofert ale i zaproponują jedne z najlepszych cen na rynku.

System poziomowania płytek Tiramisu

Tiramisu to pierwszy system do poziomowania płytek powstały we Włoszech w lipcu 2012 roku. Ten niezwykle przydatny patent ułatwiający prace wykończeniowe w każdym budynku jest również dostępny w ofercie Aku Tools.

Tiramisu Składa się jedynie z dwóch części, czyli wspornika z gwintem oraz pokrętła, co sprawia, że jest on wyjątkowo łatwy w obsłudze i nie wymaga długiego przeszkolenia. Połączenie tych dwóch części umożliwia wyrównanie powierzchni w trakcie układania płytek, co usprawnia ich montaż i daje niezwykle profesjonalny efekt, nawet w przypadku pracy osoby nie związanej na co dzień z pracami wykończeniowymi. Dodatkowo Tiramisu zapewnia dokładność i zwiększoną trwałość montażu oraz pozwala wywrzeć większy nacisk bez użycia dodatkowej siły. System Tiramisu pozwala również na poziomowanie płytek na podłogach i ścianach bez konieczności użycia zaciskarki i szczypiec, co znacznie zmniejsza ilość potrzebnych narzędzi.

W ofercie Aku Tools znajdują się różne wersje systemu Tiramisu o wspornikach grubości od 1mm do 4 mm. Umożliwia to poziomowanie płytek grubości 2, 3 oraz 4 mm. Firma zapewnia również swoich klientów o oryginalności każdego produktu i włoskim pochodzeniu każdego z narzędzi wchodzącego w skład systemu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Ciekawą biżuterię można znaleźć u jubilera Łodzińscy, w tym właśnie ...
Marcelina 1 miesięcy temu Domek holenderski — czy warto go kupić?
Do tej pory myślałam, że domek holenderski i domek angielski ...
Jako miłośnik podróży, doceniam artykuł wyjaśniający różnice między hotelem a ...
Bardzo dziękuję za ten artykuł! Szukam firmy, która profesjonalnie zamontuje klimatyzację ...
Kornelia 2 miesięcy temu top 10
Wow, co za zestawienie! Mieszkam w Krakowie od jakiegoś czasu ...