Skip to main content

Jak i gdzie zorganizować spotkanie biznesowe w Krakowie?

Gdzie i w jaki sposób zorganizować spotkanie biznesowe w Krakowie? Istnieją pewne praktyki i wymagania względem miejsca, które pomagają w organizacji tego typu spotkania. Wiadome jest, że nie organizuje się spotkań biznesowych w domu, które jest prywatnym miejscem, służącym głównie do odpoczynku. Oczywiście nie dla każdego, gdyż pewny odsetek ludzi pracuje również zdalnie. To, w jaki sposób będzie organizowane takie spotkanie, zależy przede wszystkim od branży, a także tego, jaki jest cel takiego wydarzenia. 

Kraków hotel Estera

Informacje dotyczące spotkania

Takie spotkanie należy planować z większym wyprzedzeniem. Informacja, o tym, gdzie i w jakim celu spotkanie jest organizowane, powinna zostać dostarczona do pracowników znacznie wcześniej, by każdy, kto może uczestniczyć w takim spotkaniu, mógł dostosować się do daty i miejsca. Oprócz tego należy dostarczyć zaproszonym osobom stosowne informacje, które mają je przygotować do lepszej argumentacji, odbywającej się w czasie spotkania.

Głównymi informacjami, które powinny być dostarczone, są:

  • data i czas spotkania, długość spotkania;
  • dokładny adres miejsca spotkania;
  • problematyka tematów, które będą pojawiać się na spotkaniu.

Odpowiednia przestrzeń

Duży wpływ na jakość pracy ma otoczenie. Miejsce spotkania powinno być odpowiednio wyciszone i przygotowane, by uczestnicy mogli odpowiednio się skupić. W planowanym miejscu powinien panować porządek, a miejsce powinno wyglądać schludnie i klimatycznie. Idealnym miejsce może okazać się Restauracja Esterante przynależąca do Hotelu Estera, mieszcząca się przy ul. Estery 6, w Krakowie (Tel: 500 072 222), która przeznaczona jest zarówno do kameralnych spotkań rodzinnych, jak i wydarzeń biznesowych. 

Restauracja Esterante w Krakowie

Spotkanie biznesowe powinno odbyć się w miejscu, gdzie goście będą mogli spędzić miło czas oraz coś zjeść. Wystarczy dostarczyć restauracji informację o tym, jak chcielibyśmy, by miejsce zostało zorganizowane, a pewne elementy mogą zostać odpowiednio dostosowane do charakteru spotkania. Do wyboru jest ogródek na zewnątrz, ale również nowocześnie zaprojektowane wnętrze restauracji. Organizując spotkanie biznesowe, należy zadbać o odpowiedni termin spotkania i przestrzeń. Restauracja Esterante wychodzi naprzeciw i dostosowuje się do potrzeb klienta, więc jest idealnym miejscem do organizowania tam tego typu spotkań. Dodatkowo restauracja zlokalizowana jest w przestrzeni hotelu Estera. Jest to hotel w centrum Krakowa o wyjątkowym stylu. Idealnie sprawdzi się dla gości biznesowych, dojeżdzających z innych miast. 

Termin spotkania

Aby dopasować się do uczestników spotkania należy dopasować odpowiednio do nich termin spotkania. Nie można też przedłużać takiego wydarzenia, ponieważ bardzo źle wpływa to na koncentrację, co spowoduje, że spotkanie stanie się zupełnie bezowocne. Należy zmieścić się w około 1-2 godzin. Oczywiście nie można też pracować ciągiem, bo po jakimś czasie myśli mogą wędrować gdzieś indziej, więc dobrym sposobem jest co jakiś czas organizować krótkie przerwy, by zachować koncentrację na wystarczająco wysokim poziomie.

 

 

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Ciekawą biżuterię można znaleźć u jubilera Łodzińscy, w tym właśnie ...
Marcelina 1 miesięcy temu Domek holenderski — czy warto go kupić?
Do tej pory myślałam, że domek holenderski i domek angielski ...
Jako miłośnik podróży, doceniam artykuł wyjaśniający różnice między hotelem a ...
Bardzo dziękuję za ten artykuł! Szukam firmy, która profesjonalnie zamontuje klimatyzację ...
Kornelia 2 miesięcy temu top 10
Wow, co za zestawienie! Mieszkam w Krakowie od jakiegoś czasu ...