Skip to main content

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser lipo HD 4D - co to jest?

Szczupłe ciało i smukła sylwetka to marzenie większości z nas, niezależnie od płci. Niestety, osiągnięcie wymarzonych efektów oraz ich utrzymanie jest czasem trudnym zadaniem. Naprzeciw tego typu problemom wychodzi dziś jednak medycyna estetyczna. Oferuje ona zabieg odsysania tłuszczu, dzięki czemu sylwetka nabiera pożądanych kształtów.

Czym jest liposukcja?

Liposukcja z wykorzystaniem ultradźwięków polega na odsysaniu tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu urządzenia Vaser Lipo. To wyjątkowo bezpieczna, a zarazem bezbolesna metoda, umożliwiająca szybkie wysmuklenie danej partii ciała. W trakcie zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki. To właśnie one rozbijają komórki tłuszczowe, omijając przy tym pozostałe struktury. Odessana w ten sposób tkanka może zostać wykorzystana jako naturalny wypełniacz, co nie jest możliwe w innych znanych medycynie estetycznej metodach.

Jakie są dostępne metody odsysania tkanki tłuszczowej?

Zgromadzenie nadmiaru tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała to problem, który dotyka wiele osób. Dlatego też zauważalny jest sukcesywny wzrost zainteresowania zabiegami, związanymi z odsysaniem tłuszczu. Obszar zabiegu liposukcji jest bardzo szeroki. Może być ona wykorzystywana w wielu partiach ciała, np. na udach, twarzy, podbródku czy też na brzuchu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również odsysanie tłuszczu z okolicy dekoltu i szyi, a nawet z kolan. Aby przekonać się o skali zjawiska wykorzystania metody liposukcji, warto wpisać w popularną przeglądarkę hasło takie jak np. „modelowanie podbródka Kraków” - w ten sposób można przekonać się jakie efekty przynosi liposukcja w przypadku modelowania podbródka i jakie są zalecenia przed i pozabiegowe.

Jak przebiega zabieg liposukcji Vaser Lipo 4D?

Każdy zabieg poprzedza konsultacja lekarska. W jej trakcie omawiane są poszczególne etapy i procedury. Lekarz wyklucza również ewentualne przeciwwskazania do poddania się liposukcji. Ważne jest, by podczas rozmowy podjąć również temat obaw i oczekiwanych efektów. Istotnym zagadnieniem są także badania laboratoryjne, na podstawie których pacjent zostaje dopuszczony do zabiegu. Warto ustalić z dietetykiem indywidualny plan żywienia, wspomagający utrzymanie efektów liposukcji.

Sam zabieg trwa od 2 do 5 godzin. Przeprowadzany jest on na ogół w znieczuleniu miejscowym, choć istnieje możliwość również znieczulenia ogólnego. Obie metody gwarantują jego bezbolesność. W trakcie zabiegu pod skórę wprowadzane zostają specjalne sondy, wysyłające impulsy ultradźwiękowe do tkanki tłuszczowej. W efekcie jej struktury zostają rozbite, a następnie odessane tą samą drogą, którą wprowadzone były sondy.

Efekty liposukcji Vaser Lipo 4D

Efekty zabiegu widoczne są tuż po jego zakończeniu. Dzięki tej metodzie możliwe jest pozbycie się nadmiaru nieestetycznej tkanki tłuszczowej, co buduje pewność siebie i poczucie własnej wartości w kontaktach z innymi ludźmi. Liposukcja jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale również i bezbolesna. A wszystko to za sprawą znieczulenia, które eliminuje potencjalny dyskomfort, wykluczając zarazem konieczność hospitalizacji. Wykorzystanie urządzenia Vaser Lipo skraca także do absolutnego minimum czas rekonwalescencji po zabiegu. Do wykonywanych obowiązków można wrócić nawet już następnego dnia.

Decydując się na liposukcję, warto swój wygląd powierzyć prawdziwym specjalistom. Genesic Clinic z Krakowa świadczy usługi z zakresu liposukcji już od wielu lat. Bogate doświadczenie skutkuje najwyższą jakością usług i całym gronem zadowolonych klientów, którzy mieli już okazję poznać korzyści, płynące z liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo 4D.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Bardzo dziękuję za ten artykuł! Szukam firmy, która profesjonalnie zamontuje klimatyzację ...
Kornelia 7 dni temu top 10
Wow, co za zestawienie! Mieszkam w Krakowie od jakiegoś czasu ...
Wojciech 1 miesięcy temu Czy koncentratory tlenu są bezpieczne?
Chyba każde urządzenie stosowane niezgodnie z jego przeznaczeniem może być ...
Myślę, że warto korzystać ze stacji kontroli pojazdów nawet dla ...
Trzeba zwracać uwagę na odpowiednią pielęgnację po zabiegu, zwłaszcza w ...