Skip to main content

Zadbaj o swoje paznokcie

Wiele osób, poznając kogoś i podając na przywitanie rękę zwraca po pierwsze uwagę na dłonie tej osoby. Często mówi się nawet, że dłonie to wizytówka człowieka i ich wygląd może wiele o nim mówić. Niewątpliwie warto dbać również o same paznokcie. Jest to obowiązek zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Powinno się zwracać uwagą na jakość płytki paznokcia czy też stan skórek, które należy regularnie usuwać. Warto postawić także na ich natłuszczanie.

Manicure

Kobiety, chcąc aby ich paznokcie wyglądały piękniej, często decydują się na wykonanie manicure. Niejednokrotnie wykonują go same w domu lub o pomoc proszą swoją przyjaciółkę. Tu istotną kwestią jest dobranie odpowiedniej jakości lakieru do paznokci. Często panie zniechęcają się do domowych zabiegów, gdyż wykonanie odbiega od wymarzonego przez nie wyglądu paznokcia. Warto zatem postawić wówczas na wizytę u profesjonalnej kosmetyczki. W tym celu należy wybrać taki salon kosmetyczny jak salon kosmetyczny Cleo, który cieszy się dobrą opinią wśród odwiedzających go już wcześniej klientek. Salony takie zwykle oferują również inne usługi jak keratynowe prostowanie włosów.

manicure w salonie kosmetycznym

Sprawdzone salony

Można udać się do takiego z polecenia znajomych bądź też wybrać odpowiedni sugerując się rankingami czy też opiniami z forów internetowych. Tu warto wspomnieć jednak, że pomalowanie paznokci może odbyć się zupełnie nową, obecną od całkiem niedawna na rynku metodą. Jest nią manicure hybrydowy, który polega na nałożeniu lakieru hybrydowego na paznokcie. Jego plusy to przede wszystkim trwałość takiego zabiegu. Lakier hybrydowy nie odpryskuje i nie niszczy się jak ten zwykły, kupiony z sklepie. Poza tym nałożony zachwyca swoim połyskiem. Popularność sprawiła, że na rynku dostępnych jest wiele marek produkujących tego typy lakiery. Z pewnością zatem nawet najbardziej wymagająca klientka znajdzie interesujący ją odcień. Co ważne manicure hybrydowy nie jest możliwy do wykonania w domu nawet jeśli zaopatrzymy się w tego typu lakier. Do jego stworzenia niezbędna jest bowiem profesjonalna lampa. Warto udać się zatem do profesjonalnej kosmetyczki, która może zająć się również naszymi popękanymi skórkami czy tez wyprofiluje kształt paznokcia. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze wpisy

Najpopularniejsze wpisy

Najnowsze komentarze

Bardzo dziękuję za ten artykuł! Szukam firmy, która profesjonalnie zamontuje klimatyzację ...
Kornelia 7 dni temu top 10
Wow, co za zestawienie! Mieszkam w Krakowie od jakiegoś czasu ...
Wojciech 1 miesięcy temu Czy koncentratory tlenu są bezpieczne?
Chyba każde urządzenie stosowane niezgodnie z jego przeznaczeniem może być ...
Myślę, że warto korzystać ze stacji kontroli pojazdów nawet dla ...
Trzeba zwracać uwagę na odpowiednią pielęgnację po zabiegu, zwłaszcza w ...